Печатная версия

Новости

Новини про Запорізький Промисловий форум 2020
11.09 2020

Проект РТК для дугового зварювання шпал і компенсаторів
25.06 2020

Реалізовано Проект РТК на підприємстві «Агромаш-Калина» (м.Калинівка, Вінницька обл.)
15.06 2020

МЫ ПЕРЕЕХАЛИ!
31.05 2020

Нова online платформа WeldShop
28.04 2020

Інформація щодо карантинних заходів компанії
30.03 2020

Наша компанія приєдналася до асоціації АППАУ
28.03 2020

Почесна грамота від Запорізької державної обласної адміністрації
12.02 2020

Грантовый Проект по исследованию в области аддитивных технологий
20.01 2020

Премия Ukrainian Employers Awards
4.12 2019

Фотоотчет. Промышленный Форум 2019
25.11 2019

Приглашение на Международный промышленный форум
18.11 2019

Співпраця з ЗКР НУ "Запорізька політехніка"
8.11 2019

Поездка наших специалистов в Швецию на завод YASKAWA
5.09 2019

Сертификат СFD 2019
17.07 2019

Экскурсия для Школы робототехники и программирования Smart Kids
26.06 2019

Запорожский Промышленный Форум - 2019
28.05 2019

Рабочая поездка в Швецию, YASKAWA Nordik AB
13.05 2019

Информационный день Программы "Горизонт 2020"
24.04 2019

IX спеціалізована виставка во Львове «Метал. Обладнання. Інструмент 2019».
9.04 2019

Київський технічний ярмарок - 2019
25.03 2019

Итоги XVII Международного Форума в Киеве
26.11 2018

Приглашение на Международный промышленный форум 2018
13.11 2018

Приглашение на InCoForum 2018
9.10 2018

26-летие компании "Триада-Сварка"
3.10 2018

Проект РТК для дугового зварювання шпал і компенсаторів

25.06.2020

Компанія Тріада Лтд Ко представляє ще один цікавий Проект з роботизації, виконаний наприкінці 2019 року для запорізького металургійного підприємства ТОВ «ЗЛМЗ». Проект був виконаний «під ключ» і, починаючи з бетонних робіт, включив у себе проектні работи, виготовлення, встановлення та інтеграцію РТК в уже існуючий виробничий цикл.

Запорізький ливарно-механічний завод входить до групи МЕТІНВЕСТ, займається виробництвом чавуну, сталі та феросплавів, виробництвом порожнистих труб і фітінгів зі сталі; виробництвом будівельних металоконструкцій и частин конструкцій, готових металовиробів; механічною обробкою металовиробів; ремонтом і технічним обслуговуванням машин і устаткування промислового призначення.

Тріада Лтд Ко заснована у 1992 р. - сучасна інжинірингова компанія, системний інтегратор промислових зварювальних роботів, має власний центр R&D, орієнтований на промисловий сектор, розвиває адитивні технології. Тріада Лтд Ко - офіційний інтегратор промислових роботів YASKAWA (Японія) в Україні. Спеціалізується в проектуванні і розробці технологій з застосуванням промислових роботів для автоматизації зварювальних процесів, у тому числі контактного зварювання, наплавлення, переміщення виробів. Фахівці компанії пройшли спеціальне навчання на провідних європейських підприємствах, що підтверджено сертифікатами, постійно підвищують свій рівень знань, обмінюючись досвідом з фахівцями світових заводів-розробників. Компанія має багатий досвід роботи в галузі зварювальних технологій.

Даний роботизований зварювальний комплекс створювався для виробництва серійної продукції, а саме: зварювання шпал металевих для гірничо-збагачувальних комбінатів і компенсаторів, він був спроектований і впроваджений у вже існуюче виробництво.

У комплектацію РТК увійшли:

-  робот зварювальний Yaskawa МА 2010 із контролером DX 200 у комплекті;                                          

- позиціонер RM-2 750S3D, має три вісі, багатофункціональний, укомплектований 3-ма сервомоторами із                           навантаженням  на станцію 750 кг і відстанню між планшайбами 3000 мм, у комплекті;

- контактна система стеження Seam Finding з системою онлайн стеження за зварювальним стиком для багато прохідного    зварювання ComArc;

зварювальне обладнання TPS 500i у комплекті;

робоперіферія, система для очищення пальника, система економії захисного газу;

збирально-зварювальне оснащення;

зварювальні захисні системи, світлові ворота та інше обладнання.

Промисловий робот Yaskawa МА 2010 (Японія) був розроблений спеціально для вирішення високотехнологічних зварювальних завдань з роботою на високих швидкостях. Це значно знижує час циклу обробки виробів. Робот МА 2010 можна розташувати на підлозі, стелі або стіні, він має значний радіус дії (понад 2 м) і збільшену вантажопідйомність (до 10 кг), що дозволяє вести зварювання габаритних виробів із застосуванням потужних і важких зварювальних пальників. Слід зазначити, що робот МА 2010 має найбільші швидкості переміщення по осях у своєму класі роботів. 

Для даного Проекту був запропонований контролер DX 200 - енергоощадний. Надалі до роботизованого комплексу можна буде підключити додатково ще кілька роботів і підсилити виробничий цикл. Використовуючи запатентовану технологію спільного управління роботами, контролер DX 200 вільно може виконувати багатоцільові завдання, у тому числі спільне управління 8 роботами і периферійними пристроями (усього до 72 вісей). Він має передові системи контролю: вбудований розпізнавач зіткнень, швидший відгук входів-виходів, підвищену швидкість процесора та ін. Весь контроль над процесами оператор здійснює з пульта програмування, тому сам контролер може розташовуватися віддалено.                                                                                                                                           

Використання промислового позиціонера RM-2 750S3D у складі роботизованого комплексу дозволило створити максимально компактний і високопродуктивний простір для масового зварювання виробів, які необхідно обертати під час зварювання. Велика відстань між планшайбами дозволяє у майбутньому доукомплектувати цю ячейку ще одним, або кількома роботами, тим самим збільшити продуктивність РТК у 2 та у 3 рази відповідно. На позиціонері встановлений сервомотор компанії Yaskawa, це означає, що робот і позиціонер повністю синхронизовані між собою та мають точність одночасного переміщення 0,08мм.

Зварювальний апарат TPS 500i (Австрія, Fronius) взаємодіє з користувачем на інтелектуальному рівні, усі режими зварювання вбудовані в апарат. Також в апараті є велика база даних по синергетичних програмах для зварювання. Система володіє високошвидкісною обробкою даних, опцією точного визначення стану процесу зварювання (що значно покращує відрив краплі), процес зварювання здійснюється із зниженим тепловложенням.  Функція стабілізації проплавлення значно компенсує вплив зміни вильоту електроду на результат зварювання. В результаті зварювання ведеться з високою швидкістю стабільно і з рівномірним проплавленням. 

           

Пристрій подачі дроту WF25iR (Fronius, Австрія) укомплектований 4-ма твердосплавними роликами, які забезпечують стабільну подачу зварювального дроту. 

Система очищення пальника Abicor Binzel (Німеччина) робить зачистку сопла від зварювальних бризок, нанесення рідини від налипання зварювальних бризок на робочі частини пальника, і виконує обрізання дроту після завершення процесу зварювання (видалення краплі після зварювання).

Система пошуку шва Seam Finding запускає функцію перевірки початкової і кінцевої точки шва, робот перевіряє контактним способом точки і, якщо є зсув, корегує, після цього відбувається процес зварювання. Система онлайн стеження за зварювальним стиком Comarc корегує положення пальника під час зварювання. Корегування вносяться під час зварювання і на час роботи не впливають.           

Пристрій для економії захисного газу EWR (Abicor Binzel) запобігає утворенню піків під час процесу зварювання, синхронізує подачу газу із зварювальним струмом. Дана система дозволяє заощадити від 40% до 60% захисного газу.        

У Проекті дотримані найсучасніші опції по безпеці, відстежується стан устаткування і місто знаходження операторів у робочих зонах.

            

Усі роботи по встановленню і запуску РТК були виконані в строк. Проект включає також комплексне сервісне обслуговування як гарантійне, так і після гарантійне. 

Також для роботи технологічного комплексу були підібрані зварювальні матеріали Askaynak (Туреччина), спроектовані та виготовлені захисні зварювальні системи. Усі технології зварювання були відпрацьовані у власному техцентрі компанії Тріада Лтд Ко.

Для фахівців Запорізького ливарно-механічного заводу було проведено спеціальні навчання програмуванню і управлінням РТК.

 

Компанія Тріада Лтд Ко є сертифікованим представником в Україні австрійської компанії Fronius - світового лідеру у сфері розробок та виробництва зварювального обладнання і інтелектуальних зварювальних систем, також компанія Тріада Лтд Ко є сертифікованим представником в Україні світової компанії Abicor Binzel (Німеччина).

Важливо акцентувати, компанія Тріада Лтд Ко – перша у світі та єдина в Україні має сертифікацію відповідності CFD, раз на три роки проходить повну атестацію європейського зразку, багато років успішно підтверджуючи професіоналізм і кваліфікацію своїх фахівців і відповідність усім міжнародним стандартам свого технологічного центра.

Проект дозволяє підприємству ЗЛМЗ працювати в безперервному режимі и нарощувати виробництво деталей на вимогу замовника. Робот працює в 3 зміни цілодобово, вже досягнуто продуктивність 200 т металу на місяць. Проект показав найсучасніші підходи до процесу зварювання і вже дозволив заводу-виробнику розширити асортимент виробів. Також завдяки введенню РТК оптимізований технологічний процес виробництва: так, вдалося уникнути зайвих переміщень деталей по цеху завдяки унікальному оснащенню, встановленому на комплексі, уникнули зачистки, тепер операція вальцовки деталі ведеться прямо на кондукторі, тут же відбувається наступний етап - зварювання деталі.

Автоматизація, впровадження цифрових технологій і пов’язаних з ними бізнес-процесів мають потужний вплив на технологічний розвиток підприємства,  економічну ефективність виробництва, екологічні норми і безпеку.

Industry 4.0 – один з магістральних напрямків розвитку нової технологічної революції.    

«Ми робимо світ технологічнішим, створюючи розумні виробництва» - місія компанії Тріада Лтд Ко.