Печатная версия

Новости

Новини про Запорізький Промисловий форум 2020
11.09 2020

Проект РТК для дугового зварювання шпал і компенсаторів
25.06 2020

Реалізовано Проект РТК на підприємстві «Агромаш-Калина» (м.Калинівка, Вінницька обл.)
15.06 2020

МЫ ПЕРЕЕХАЛИ!
31.05 2020

Нова online платформа WeldShop
28.04 2020

Інформація щодо карантинних заходів компанії
30.03 2020

Наша компанія приєдналася до асоціації АППАУ
28.03 2020

Почесна грамота від Запорізької державної обласної адміністрації
12.02 2020

Грантовый Проект по исследованию в области аддитивных технологий
20.01 2020

Премия Ukrainian Employers Awards
4.12 2019

Фотоотчет. Промышленный Форум 2019
25.11 2019

Приглашение на Международный промышленный форум
18.11 2019

Співпраця з ЗКР НУ "Запорізька політехніка"
8.11 2019

Поездка наших специалистов в Швецию на завод YASKAWA
5.09 2019

Сертификат СFD 2019
17.07 2019

Экскурсия для Школы робототехники и программирования Smart Kids
26.06 2019

Запорожский Промышленный Форум - 2019
28.05 2019

Рабочая поездка в Швецию, YASKAWA Nordik AB
13.05 2019

Информационный день Программы "Горизонт 2020"
24.04 2019

IX спеціалізована виставка во Львове «Метал. Обладнання. Інструмент 2019».
9.04 2019

Київський технічний ярмарок - 2019
25.03 2019

Итоги XVII Международного Форума в Киеве
26.11 2018

Приглашение на Международный промышленный форум 2018
13.11 2018

Приглашение на InCoForum 2018
9.10 2018

26-летие компании "Триада-Сварка"
3.10 2018

Реалізовано Проект РТК на підприємстві «Агромаш-Калина» (м.Калинівка, Вінницька обл.)

15.06.2020

Реалізовано Проект РТК на підприємстві «Агромаш-Калина»

(м.Калинівка, Вінницька обл.)

    Компанія Тріада Лтд Ко успішно реалізувала ще один Проект по роботизації. Проект включив у себе розробку і впровадження роботизованого зварювального комплексу в технологічний цикл підприємства ТОВ «Агромаш-Калина» (Вінницька обл., м.Калинівка).

Компанія Тріада Лтд Ко заснована у 1992 р. - сучасна інжинірингова компанія, системний інтегратор промислових зварювальних роботів, має власний центр R&D, орієнтований на промисловий сектор, розвиває адитивні технології. Тріада Лтд Ко - офіційний інтегратор промислових роботів YASKAWA (Японія) в Україні. Спеціалізується у проектуванні та розробках технологій із застосуванням промислових роботів для автоматизації зварювальних процесів, у тому числі контактного зварювання, наплавки, переміщення виробів. Інженери компанії пройшли спеціальне фахове навчання, що підтверджено сертифікатами. Компанія має великий багаторічний досвід в області зварювальних технологій.

    ТОВ  «Агромаш-Калина» є виробником сучасної сільськогосподарської техніки, мета якої виробляти, розробляти, реалізовувати продукцію високої якості, яка складається з самих важких вимог фермерів і агрономів компаній. Агрегати своїм конструктивним рішенням призначені для сучасного агрономічного методу господарювання, який допомагає сільськогосподарським суб'єктам при мінімальних затратах коштів досягти високих врожаїв.

    Задачею Проекту було розробити і впровадити, інтегрувати у працююче виробництво сільгоспмашин, технологію зварювання  ряду елементів сільськогосподарської техніки.

         Технологічний відділ компанії Тріада Лтд Ко вивчив і дослідив особливості зварювання деталей, створив та випробував у власному техцентрі технологію зварювання. Проектній відділ спроектував та розробив роботизований зварювальний комплекс з урахуванням особливостей виробничої потужності ТОВ “Агромаш-Калина”. Також була спроектована та виготовлена унікальна зварювальна оснастка та кондуктори, захисні зварювальні системи. Проведено навчання фахівців ТОВ «Агромаш-Калина» з програмування та управління роботом та усіма системами РТК

  

         Проект включає також комплексне сервісне обслуговування РТК як гарантійне, так і постгарантійне.

         До cкладу комплексу входять:

-       робот зварювальний Yaskawa МА 2010 з контролером DX200 у комплекті;

- позиціонер VMH-500 CDD має три вісі, двохстанційний многофункційний укомплектований 3-ма сервомоторами із навантаженням на станцію до 500 кг та відстанню між планшайбами 2000 мм;

-       зварювальний апарат TPS 500i (Fronius, Австрія);

-       пристрій для подачі дроту WF 25i R (Fronius, Австрія);

-       система очищення пальника BRS-CC (Abicor Binzel, Німеччина);

-       система пошуку шва (Seam Finding).

 

Зварювальний робот Yaskawa МА 2010 має високу для дугового зварювання змогу навантаження (до 10 кг) і значний радіус дії до 2 м, що дозволяє вести зварювання великогабаритних виробів. Робот має можливість зварювати у важкодоступних місцях завдяки розміщенню шлангпакета пальника всередині руки роботу, і має високу точність переміщення (до 0,08 мм).

Керування роботом Yaskawa МА 2010 відбувається через контролер нового покоління DX200. Цей контролер має швидкий процесор та високу продуктивність. Важливо, що робот Yaskawa МА 2010 розроблений для вирішування високотехнологічних задач зварювання на значних швидкісних режимах, що значно знижує час циклу обробки виробів.

Контролер DX200 використовує запатентовану технологію одночасного керування кількома роботами, що надає можливість у подальшому додавати у цей комплекс інших роботів і керувати усіма одночасно у реальному часі, усього можна додати до 8 роботів і периферійні прилади (усього до 72 вісей). Контроль над процесами оператор здійснює з пульту програмування, тому сам контролер може розташовуватися віддалено. Також цей контролер забезпечує до 25 % збереження енергії.

Поворотний стіл має дві робочі позиції. У той час, коли промисловий робот відпрацьовує процеси зварювання на першій, на другій позиції оператор здійснює завантаження нових деталей, далі позиціонер робить поворот, і робот приступає до виконання нової робочої програми, не гаючи часу. На позиціонері встановлені 3 серводвигуна того самого типу, що має робот, тому забезпечений повний взаємозв’язок між роботом та позиціонером. Для захисту оператора від впливу процесів зварювання встановлена спеціальна захисна перегородка.

Зварювальний апарат Fronius TPS 500i взаємодіє із користувачем на інтелектуальному рівні. Компанія Тріада Лтд Ко є сертифікованим представником в Україні світового виробника зварювального обладнання та інтелектуальних зварювальних систем – австрійської компанії Fronius. Важливо і вагомо, компанія Тріада Лтд Ко – перше у світі та єдине в Україні має сертифікацію відповідності CFD, кожні три роки проходить повну атестацію європейського зразку, багато років успішно підтверджує професійність та кваліфікацію своїх спеціалістів і відповідність усім світовим стандартам власного технологічного центру.

Для даного технологічного комплексу обрана робопериферія Abicor Binzel (Німеччина). Компанія Тріада Лтд Ко є сертифікованим представником в Україні світової компанії Abicor Binzel.

Також для роботи технологічного комплексу підібрані зварювальні матеріали Askaynak (виробник Туреччина), спроектовані та виготовлені захисні зварювальні системи.

Технології зварювання були відпрацьовані у власному техцентрі компанії ТОВ Тріада Лтд Ко у тестовому режимі. Комплекс встановлений та введений в експлуатацію вчасно. Фахівці компанії «Агромаш-Калина» повністю оволоділи навичками керування роботизованим комплексом.

Світ змінюється. Виробництво неминуче трансформується: впроваджуються нові технології, приходять нові ідеї, програми, пов’язані з їх розвитком та реалізацією. Розвиток цифрових технологій — світова тенденція, яка вимагає переосмислення підходів до виробничого циклу.  Пошук нових шляхів використання технологій для зміни існуючих систем виробництва є активною позицією керівництва компанії «Агромаш-Калина» і надає можливість розвитку заводу в цілому у напрямі концепції «Індустрія 4.0» в Україні, і в світі.

Під час виконання Проекту у тісному спілкуванні з керівництвом та фахівцями компанії, усі сторони висловили переконання - потрібно міняти ментальність і поведінку учасників промислового сектора, думати про розумне наповнення виробничих процесів. Саме об’єднання зусиль мобільних підприємств-інтеграторів, представників industry engineering, і сучасних виробничих майданчиків, дозволять налаштувати виробництво ефективно і швидко. А у довгостроковій перспективі призведуть до досягнення спільної мети: переходу української економіки на більш високий технологічний рівень розвитку і появи «розумних» виробництв системно і масово.

 

«Ми робимо світ технологічнішим, створюючи розумні виробництва» - місія компанії Тріада Лтд Ко.